O mnie

Nazywam się Konrad Keiper, pracuję jako trener osobisty, dietetyk oraz szkoleniowiec. Od wielu lat jestem związany z branżą fitness. Warsztat trenerski jak i legitymację zdobyłem pod okiem mistrza USA w gimnastyce mężczyzn Davida Stauffera oraz Andreasa Gollera z Reebok Fitness(Niemcy). Prowadzę firmę posiadającą nowoczesne zaplecze analityczno-diagnostyczne Swoją działalność opieram zarówno na doświadczeniu i współpracy z najlepszymi specjalistami jak i na pracy na najnowszych urządzeniach i programach sportowo-medycznych.

W 2010 roku na łamach włoskiego magazynu Sport Performance ukazał się mój artykuł napisany wspólnie z Davidem Staufferem.
W latach 2010-2012 byłem prezenterem programu Indoor Walking szkoląc kadry klubów fitness na terenie całej Polski oraz Czech. Prowadziłem warsztaty i pokazy na największych imprezach fitness w Polsce, takich jak Fit Expo (2011,2012) czy Euro Fitness Star Convention (dwukrotnie w 2011) prowadziłem również warsztaty m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Nowym Sączu czy Brnie.

W latach 2011-2012 byłem partnerem treningowym Mariusza Kupczaka (czołowego polskiego kulturysty, a prywatnie mojego przyjaciela) który w owym czasie przygotowywał się do zawodów w Huston(USA) z kartą IFBB Pro.
Od 2014r. współpracuję z Wyższą Szkołą Edukacja w Sporcie gdzie jestem odpowiedzialny za prowadzenie kursów instruktorskich z zakresu: Instruktor Fitness, Instruktora Pilates, a także Dietetyka Sportowa.

Od 2016r. Portal Wirtualna Polska publikuje moje artykuły na temat treningów, diety oraz zdrowego stylu życia. Które można znaleźć pod adresem www.konrad-keiper.fitness.wp.pl
Obecnie w swoim zapleczu posiadam szereg medycznych urządzeń pomiarowo-analitycznych dzięki którym efekt treningowy jak i dietetyczny jest na bieżąco analizowany, a także daje to możliwość zdiagnozowania wielu schorzeń oraz nieprawidłowości.
W moim założeniu by być najlepszym w tym co się robi i kocha trzeba ciężko pracować i uczyć się od najlepszych dlatego tytuły trenerskie jak i instruktorskie zdobywałem kształcąc się i współpracując z między innymi:

  • Aerobic and Step/ Soccacise- Jannie Lindeque(RPA)c
  • Pilates- Daniela Pignata(Niemcy),
  • Yoga Wellness- Donato de Bartolomeo (Włochy)
  • FMS- Remigiusz Rzepka (Polska)
  • Walking Program- Sascha Antoniutti (Włochy)
  • Indoor Cycling -Luca Piancasstelli(Włochy)
  • Trening Funkcjonalny- Stefano Carlini (Włochy)
  • Dietetyka- Jakub Mauricz (Polska)
  • Trener Osobisty Dave Stauffer (USA) i Andreas Goller (Niemcy)

Moim celem jest pomoc i zmotywowanie każdego do osiągnięcia jak najlepszego wyniku sportowego oraz zdobycia silnego, zdrowego ciała jak i ducha. Wierzę, że po przez efektywny trening oraz zdrowy styl życia każdy jest w stanie osiągnąć swój cel . Krok po kroku być codziennie lepszym, zdrowszym, silniejszym!