Trening drużyn sportowych – Cykl przygotowań dla drużyn sportowych.  Poprzez ocenę FMS oraz intensywny trening Soccacise® poprawiana jest mobilność stawów, a także  kondycja, siła i wytrzymałość ogólna z kolei zminimalizowane zostaje ryzyko kontuzji. Treningi odbywają się grupowo na sali fitness, w klubie sportowym lub w plenerze.

Czas trwania i cena Do ustalenia

Ocena FMS (USA) dziś w zawodowym świecie sportu jest głównym narzędziem sprawdzającym poziom wytrenowania zawodników a także ryzyka kontuzji jakich mogą się nabawić.  Z kolei niemiecki pakiet treningowy Soccacise® jest innowacyjną opcją dla drużyn sportów zespołowych chcących poprawić Swoje wyniki. Połączenie tych dwóch pakietów pozwoliło stworzyć kompleksowy program treningowy dla sportowców.

Trening Biegacza – skierowany jest zarówno dla osób rozpoczynających trening biegowy jak i do aktywnie już biegających. Celem jest odpowiednie wzmocnienie mięśni oraz poprawa wydolności Jest to dobra alternatywa dla tych , którym przeszkadzają zimowe warunki atmosferyczne. Treningi przeprowadzane są na specjalistycznych gumach oporowych jaki i poprzez aktywny trening aerobowy. Odbywają się zarówno w klubie jak i w plenerze.

Czas trwania 6-8 tygodni
Ilość treningów w tygodniu 2
Cena za całościowy trening 420-560 zł

Szkolenia oraz warsztaty ukierunkowane na ten rodzaj treningu zdobyłem poprzez szkolenia prowadzone przez Włoską Federacje Fitness (FIF) jak i z Patrickiem  Herzogiem – trenerem  przygotowania fizycznego niemieckiego wojska i współpracującego z Olimpijska kadrą biegaczy (USA).

Joga – jest to cykliczny pakiet treningowy dla grupy osób które chcą aktywnie ćwiczyć we własnym gronie .Odbywa się on w wybranych fitness klubie, wynajętej salce lub też w prywatnym domu/mieszkaniu. Ilość spotkań w tygodniu oraz wielkość grupy jest sprawą indywidualną .

Cena oraz ilość treningów  Do ustalenia

Szkolenia oraz warsztaty z Jogi zdobywałem u najlepszych trenerów w europie takich jak Donato de Bartolomeo z Włoch czy Anja Ringkamp z Niemiec.

Trening narciarza – jest to cykl spotkań przygotowujący do sezony zimowego. Całość trwa od 4 do 6 tygodni. Skierowany jest do osób aktywnie jeżdżących na nartach lub snowboardzie lub też chcących rozpocząć przygodę z tym sportem. Wzmocnieniu ulegną mięśnie oraz ich przyczepy poprzez trening siłowy oraz funkcjonalny na powierzchni aktywniej.

Czas trwania 4-6 tyg
Ilość treningów w tygodniu 2
Cena za całościowy trening 280-420zł

Przygotowania  te bazują na Amerykańskiej metodzie treningu FMS oraz zajęć TRIO jak  i treningu funkcjonalnym.